• تاریخ : ۱۸ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : فارسی

ریمل

تمامي‌ی ما چند وسیله‌ی آرایشی مهم و اصلی داریم. رژ لب، سایه‌های چشم، و ریمل که هر روز صبح بطور خودکار از آنها دسترس می‌کنیم. دسترس از لوازم آرایشی یکسان درون هر روز خسته کننده هست، درست مانند اینکه یک کفش را هر روز بپوشیم.

حتی اگر دوست دارید که هر روز از یکسری اصول آرایشی دسترس کنید، خوب هست که بتوانید درون موقعیت‌های خاص، بعضی چیزها را تغییر دهید. وقتی از ویانا مارتین، مدیر روابط هنرمندان حرفه‌ای درون Kevyn Aucoin پرسیدیم که آیا یک قاعده‌ی کلی درون مور ریمل چشم وجود دارد یا نه؟ او پاسخ داد: بله، ریمل طبیعی و ساده برای روز مناسب هست، اما برای شب من مژه‌های دراماتیک را دوست دارم.

دسترس‌ی متناوب از یک ریمل ساده و یک ریمل جسورانه‌تر، راه خوبی هست برای اینکه آرایش چشم شما را از یکنواختی بیرون آورد. مارتین پیشنهاد می‌کند که درون کیت آرایشی‌تان حداقل دو ریمل داشته باشید. یکی برای دسترس‌ی روزانه و دیگری برای دسترس درون موقعیت‌های خاص.

اما نباید به این دو ریمل اکتفا کنید. می‌توانید از ریمل‌های رنگی، درخشان، حجم‌دهنده و هر نوعی که سبب می‌شود احساس زیبایی کنید دسترس نمایید. ما فکر می‌کنیم که سه نوع ریمل برای هر کسی لازم هست، اما اگر حرفه ای هستید، ممکن هست به تعداد بیشتری نیاز داشته باشید.

۱. ریمل روزانه

به دنبال ریمل‌هایی با برچسب «حجم دهنده»، «بلند کننده» یا «فر کننده» باشید که حاوی فرمول‌های ضد آب نباشند. مارتین می‌گوید: ریمل‌های ضد آب معمولا سنگین هستند و این می‌توانند مژه را خشک کنند و درون صورت دسترس‌ی روزانه منجر به چسبندگی مژه‌ها شود.

۲. مناسبت‌های خاص

برای ریمل‌های شب و مناسبت‌های ویژه، فرمول‌هایی را گزينش کنید که دو یا چند مزیت داشته باشند (مانند حجم‌دهنده و بلند کننده) تا چشم‌ها را درشت‌تر کنند.

۳. برای تنوع

ریمل‌های رنگی یک راه عالی برای افزودن رنگ به ظاهر شما هستند. برای اینکار، تعداد زیادی گزینه‌ی فوق العاده وجود دارد. مارتین، ریمل‌های سبز پررنگ، بنفش، و آبی، که واقعا مژه‌ها را برجسته می‌کنند پیشنهاد می‌کند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما