• تاریخ : ۲۶ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : فارسی

یکی از آرزوهای افراد خصوصا جوانان و نوجوانان داشتن چشمانی زیبا و رنگی هست. درون کشورهای شرقی افراد چشم رنگی به دلیل تمایزشان بیشتر مورد دقت فیلم سازان و آژانس های تبلیغاتی قرار می گیرند و حتی درون یافتن همسر دلخواهشان هم موفق تر هستند.

بسیاری از افراد تصور می کنند که افرادی که رنگ چشم شان روشن هست مثل افراد چشم آبی و چشم سبز  به علت وجود رنگهای آبی و یا سبز درون عنبیه آنهاست.درون صورتی که چنین رنگهایی درون عنبیه وجود ندارند. درون واقع میزان تولید ملانین بعد از ۲ ماهگی موجب تغییر رنگ چشم و تعیین چشم رنگی بودن و یا تیره بودن رنگ اين می شود.

رنگ چشم

افراد چشم آبی میزان تولید ملانین یا همان رنگدانه ها درون چشم شان کمتر هست و افرادی که رنگ چشم های قهوه ای و یا مشکی دارند مقدار ملانین درون لایه خارجی عنبیه آنها به میزان بیشتری تولید می شود .

همچنین کمتر از ۲% مردم جهان افراد چشم سبز و یا رنگهای نادر دیگر هستند.چشم زیبا آنها محصول تولید ملانین به شکل و مقدار ویژه هست .

درون واقع بازتاب برخورد نور به سطح عنبیه ماست که رنگ چشم ما را مشخص می کند.

عمل تغییر رنگ چشم

برای تغییر عمده و کلی درون رنگ چشم (عنبیه) تنها راه درون حال حاضر سپردن عنبیه به دست جراحان و  تغییر رنگ چشم با جراحی می باشد.

اخیرا تعدادی از پزشکان آمریکایی این عمل را برای مردمی درون آمریکای جنوبی انجام دادند و نتایج هم تقریبا بیشتر موفقیت آمیز بود.اما هنوز این عمل مورد تایید وزارت بهداشت آمریکا نیست و خطرات زیادی دارد.

تغییر رنگ چشم به صورت طبیعی

اما راه های طبیعی و سالمی هم هستند که اگرچه به میزان عمل جراحی قدرت تغییر رنگ چشم ما را ندارند اما به راحتی تغییرات مشهودی را درون رنگ چشم ما ایجاد می کنند.

این تغییر تنها از درون خودمان و با دسترس از قدرت ضمیر یا همان مغز ناخودآگاهمان ممکن هست. تغییر رنگ چشم با فایلهای هیپنوتیزم روشی هست که درون پروسه ای کوتاه بدون هیچگونه عوارضی رنگ چشمان شما را آرام آرام به میزان ۳۰ الی ۴۰ درصد روشن تر می کند . دسترس از فایلهای هیپنوتیزم برخلاف روشهای هیپنوتیزم شناخته شده احتیاجی به خارج شدن از هوشیاری طبیعی و عادی ندارد.

تنها کاری که شما انجام می دهید این هست که خود را درون محیطی که این فایلها درون حال پخش هستند قرار می دهید تا دستورات این هیپنوتیزم که تنها برای ضمیر ناخودآگاه قابل شنیدن هستند الگوی مغزی تولید ملانین درون عنبیه را که توسط ژنتیک نرم افزار ریزی شده تحت تاثیر قرار دهد.

کاربردهای دیگر هیپنوتیزم

دسترس از این فایلها برای تغییرات ذهنی و روانی هم بسیار موثر هست و  برای مردم عادی هم شناخته شده تر می باشد.

برای مثال هیپنوتیزم هایی که برای مدیتیشن و آرامش طراحی شده اند تسهیل کننده بزرگی برای آرامش ذهن و رهایی از تنش هستند.

از آنجاییکه این فایلها  اثرگذاری مستقیم بر روی ضمیر ناخودآگاه ما دارند به نوعی تلقین کننده قوی ای هستند که بدن چاره ای جز پیاده سازی دستورات آنها ندارد. بنابراین قدرت بسیار زیادی درون رهاسازی عضلات و آرامش ذهن دارند و با دسترس از این فایلها مدیتیشن و آرامش اعصاب شما بسیار عمیقتر و لذت بخش تر خواهد بود.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما