• تاریخ : ۱ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : فارسی

یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین درون ابتدای تولد فرزندشان، تهیه پوشک مناسب با کیفیت بالا و قیمت ایده آل هست درون این مقاله قصد داریم به بررسی چند نوع پوشک مخصوص نوزادان و بزرگسالان بپردازیم.

پوشک پمپرز لهستان

واژه اونتاژ درون زبان انگلیسی به معنای تعداد بالا می باشد ، پوشک  پمپرز لهستان اونتاژ به معنای پوشک پمپرز لهستانی تعداد بالا می باشد که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و از پوشکای تعداد پایین این محصول ارزان تر می باشد ، پوشک پمپرز پریمای اونتاژ سایز یک تعداد درون هر بسته ۸۸ عدد مب باشد ، و برای تمامی نوزادان قابل دسترس می باشد مخصوصا کودکانی با پوست های حساس که به عبارتی این پوشک ضد حساسیت می باشد.

نوزاد اگر به هر پوشکی حساسیت داشته باشد ، نمی توان اعلام کرد که به چه پوشکی حساسیت نشان نمی دهد ، تنها راه اين دسترس از پوشکهای متفاوت می باشد تا پوشکی که به پوست نوزاد شما می سازد گزينش گردد ، ولی درون کل پوشک پمپرز لهستانی درون ۸۰ تا ۹۰ درصدد نوزادان با پوست حساس جواب می دهد و به پوست آنها حساست نشان نمی دهد.

درون نتیجه پیشنهاد ما به مادرانی که کودکشان به پوشک حساسیت نشان می دهد ، یکی از بهترین گزینه هایمان پوشک پمپرز لهستانی می باشد.

پوشک شورتی (شورت آموزشی)

پوشک شورتی پمبرز ، راه حل مناسبی برای این هست که شما کودک دلبندتان را از پوشک های معمولی ای که مورد دسترس اش بوده هست دور کنید و به مرور زمان از شورت های معمولی دسترس کند.

این نوع پوشک ها به دلیل اینکه ظاهری متفاوت تر از پوشک های معمولی دارند این تصور را برای کودک عزیزتان ایجاد می کند که با دقت به اینکه تن پوشش تغییر کرده هست ، احتمالاً او دیگر بزرگ شده هست و دیگر نباید برخی کارهای گذشته را انجام دهد !

ولي شما نیز باید دقت کنید پوشک شورتی ( یا همان شورت آموزشی )  تنها جنبه آموزش دارد !

یعنی اگر فرزند شما درون شورت آموزشی پمپرز پی پی یا جیش کرد مبادا که او را سرزنش و یا خدایی نکرده تنبیه کنید چرا که این پوشک ها مخصوص این کار هست.

فقط نکته ای که باید به اين دقت کنید این هست که به کودک خود تذکر و آموزش دهید که دیگر او بزرگ شده هست و اگر احتیاج به دستشویی رفتن دارد حتماً شما را درون جریان بگذارد.

شورت های آموزشی قابل شستشو نیز درون بازار عرضه می گردد که نسبت به پوشک های شورتی از لحاظ آموزشی کاربرد کمتری دارند به دلیل اینکه ادرار کودک اگر مقدارش زیاد با شد را از خود رد می کنند و فقط لحظه اول خروج ادرار را جلوگیری می کند شورت های آموزشی دارای لایه داخلی نخی برای جذب آب و لایه بیرونی مشمایی می باشد .

پوشک بچه استخری

یکی از سرگرمی هایی که نوزادان زیادی از اين لذت میبرند بازی درون آب هست اما مناسب نبودن پوشک های رایج برای این سرگرمی سبب شده هست تا والدین کمتری مبادرت به تجربه این سرگرمی برای فرزندان شان هستند با کمک پوشک های استخری مخصوص نوزادان میتوانید این مشکل را برطرف کنید. خرید پوشک بچه استخری را درون سایت نی نی پوشک به صورت آنلاین و به راحتی انجام دهید.

پیدا کردن بهترین پوشک بزرگسال

افرادی که بی اختیاری ادرار یا مدفوع دارند نیاز به پوشک بزرگسال دارند چرا که توانایی کنترل مثانه یا روده های خود را ندارند . بیمارانی که مبتلا به اختلالات شناختی یا عقب افتادگی هستند نیز ممکن هست نیاز به پوشک داشته باشند .زناننیکه افتادگی مثانه دارند و قادر به کنترک ادرای نمی باشند نیز نیاز به پوشک دارند ، بیماران آلزایمری و بیماران پارکینسونی نیز نیازمند پوشک بزرگسال اند ، فضا نوردانی که به فضا سفر می کننده نیز از پوشک بزرگسال دسترس می کنند ، بهترین نوع پوشک بزرگسال پوشک بزرگسالان شورتی ای می باشد  که دارای قدرت جذب بالا و درون این حال راحت و نرم باشند که ما خرید پوشک بزرگسال شورتی ابریفلکس را  توصیه می کنیم .

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما