• تاریخ : ۸ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : فارسی

وکیل مدافع بابک زنجانی نسبت به وب سايت‌ای شدن موضوع حضور شرکای خارجی بابک زنجانی درون ایران برای انجام مذاکرات از سوی مسئولان وزارت نفت انتقاد کرد.

واکنش وکیل‌مدافع بابک زنجانی به موضوع حضور شرکای موکلش درون ایران

رسول کوهپایه زاده، وکیل مدافع بابک زنجانی اعلام کرد:چندین ماه هست که تحت نظارت مراجع ذی صلاح قضایی و اطلاعاتی مشغول مذاکره فشرده با شرکای بابک زنجانی برای پرداخت بدهی هستیم و مذاکرات درون چندین کشور انجام و پیش نویس قراردادها هم منعقد شده بود. درون مذاکره های مکتوب و شفاهی بین ما و طرف خارجی تاکید شده بود که مذاکرات محرمانه باقی بماند، اما امروز مسئولان وزارت نفت اعلام کردند که شرکای خارجی زنجانی درون راه ایران هستند و قرار هست درون خصوص پرداخت بدهی مذاکره کنند.

قرار نیست تا نتیجه حاصل نشده مطالب وب سايت ای شود زیرا شرکای خارجی زنجانی ملاحظات خاص سیاسی، امنیتی، اقتصادی و اطلاعاتی خودشان را دارند و اینکه موضوعی با این درجه اهمیت زمانی که می خواهد به نتیجه برسد به راحتی توسط مسئولان وب سايت‌ای افشا می شود، این موضوع جای تعجب دارد به ویژه اینکه پرونده بابک زنجانی دارای ابعاد داخلی و بین المللی هست.

هر زمانی که ما می خواستیم درون مذاکرات به نتیجه برسیم خبرهایی محرمانه درون وب سايت ها منتشر می شود، یک بار نام بانک مبادله کننده مطالبات را اعلام می کنند و یک بار اسم کشور های مذاکره کننده را اعلام می کنند و درون حال حاضر هم علی رغم اینکه قرار نبود این مذاکرات وب سايت ای شود، خبرهای اين توسط مسئولان وزارت نفت اعلام شده هست.

من به عنوان کسی که درون جریان مذاکرات هستم از نهادهای مسئول و ناظر درخواست دارم، وظیفه قانونی خود را درون قبال انتشار این گونه خبري انجام دهند و اجازه ندهند این گونه اطلاع رسانی های نابجا به روند پرداخت بدهی آسیب برساند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما