• تاریخ : ۲۴ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : فارسی

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره سوپریما FaceStation 2 پیشرفته ترین دستگاه کارت ساعت زنی و ترمینال محسوب می شود که بهترین ویژگی های جهانی را ارائه می کند و از آخرین خلاقیت های بیومتریک تشخیص چهره سوپریما بهره می برد و تلفیقی از سرعت ، امنیت و دقت بسیار بالا را ارائه می دهد .

با دسترس از اختراع ثبت شده مهندسی نوری شرکت سوپریما دستگاه تشخیص چهره  FaceStation 2 محدوده عملکرد و تشخیص چهره درون روشنایی ۲۵۰۰ لوکس نوری را دارا می باشد که بدون درون نظر گرفتن شرایط نور محیطی عملکرد با اطمینان بسیار بالائی را ارائه می دهد .

دستگاه FaceStation 2 با یک ساختار ارگونومیک خاص به گونه ای طراحی شده هست که عملکرد استثنایی بی نظیری را برای دسترس به عنوان کنترل تردد و حضور و غیاب درون مجموعه های بزرگ و کوچک ارائه می کند .

تطابق چهره با سرعت بالا

دستگاه کنترل تردد و حضور غیاب FaceStation 2 از آخرین الگوریتم شناسایی و تطابق چهره سوپریما بهره می برد و به لطف دسترس از پردازنده چهار هسته ای GHZ  ۱٫۴ و الگوریتم شناسایی منحصر به فرد FaceStation 2 به یکی از سریع ترین ماشین های شناسایی و تطبیق درون دنیا می باشد که سرعت شناسایی تا ۳۰۰۰ تطبیق درون ثانیه را دارد .

ظرفیت حافظه بسیار بالا

دستگاه FaceStation 2 ظرفیت حافظه بسیار بالایی را برای مدیریت بیشترین تعداد کاربر درون کلاس خود ارائه می دهد . یک دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد FaceStation 2 به تنهایی ظرفیت تعریف ۳۰٫۰۰۰ کاربر ، ۵۰٫۰۰۰ لاگ تصویر چهره و ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ لاگ تردد را دارد .

عملکرد بی نظیر درون تمامی شرایط نوری محیط

دستگاه FaceStation 2 با دسترس از اختراع IR روشنایی سوپریما درون حال حاضر محدود عملیاتی تا ۲۵٫۰۰۰ لوکسی نوری را دارا می باشد که درون حدود ۵ برابر بالاتر از میانگین محدود عملکرد روشنایی درون این صنعت می باشد .

درون شدت روشنایی ۲۵٫۰۰۰ لوکس نوری FaceStation 2 امکان تشخیص بدون وقفه چهره و بدون درون نظر گرفتن نصب درون محیط داخلی و یا خارجی ساختمان را دارد و امکان نصب و کارکرد درون محیط باز را نیز دارا می باشد .

ویژگی های پیشرفته امنیتی

۱- فناوری ایفرارد به منظور تشخیص چهره جعلی

۲- فناوری کارت خوان RF با پشتیبانی از آخرین استاندارد های RFID

۳- ثبت تردد ها با تصاویر با کیفیت چهره

طراحی بهبود یافته برای محدوده ارتفاع و دسترس از دستگاه

FaceStation 2 محدوده ارتفاع بسیار وسیع ۱۴۵ cm – ۲۱۰ cm را برای دسترس از دستگاه را فراهم می سازد .

با دسترس از براکت تنظیم شیب دستگاه ، امکان همسان سازی ارتفاع کاربری مختلف ایحاد می گردد که امکان دسترس برای افراد به روی صندلی چرخ دار و کودکان نیز فراهم می آید .

محیط کاربری مبتنی بر Android

دارای صفجه نمایش عریض تمام لمسی LCD می باشد و یکی از بهترین رابط های گرافیکی کاربری را فراهم می سازد .

با بهره گیری از آخرین نسخه سیستم عامل Android 5.0 رابط کاربری گرافیکی ساده و کاربر پسند را برای دسترس کاربر و مدیر دستگاه فراهم می سازد به گونه ای که تقریبا هیچ گونه آموزشی را برای کار با دستگاه برای کاربران و مدیر دستگاه نیاز ندارد .

دستگاه ساعت حضور و غیاب Suprema BioStation A2

دستگاه ساعت زنی Biostation A2 یکی از پیشرفته ترین دستگاه های حضور غیاب و کنترل تردد موجود هست که از ویژگی های  نسل جدید بیومتریک وسطح امنیتی سوپریما بهره می برد. دستگاه Biostation A2 پیشرو  درون عملکرد تطبیق اثر انگشت می باشد و یکی از بهترین عملکرد های شناسایی اثر انگشت  درون دنیا را فراهم کرده هست که سطح امنیتی غیر قابل انتظار با دقت بسیار بالایی را ایجاد می کند.

 بهترین کارایی درون جهان

از جمله ویژگی های منحصر به فرد دستگاه Biostation A2 می توان به پردازنده قدرتمند ۸ هسته ای ، عملکرد شناسایی بینظیر، واکنش سریع به کاربران  و گرافیک قدرتمند اشاره کرد که درون کنار حافظه داخلی ۸ گیگابایتی قابلیت تعریف ۵۰۰ هزار کاربر و ۵میلیون تردد و ۵۰ هزار لاگ تصویر را برای کاربران فراهم میکند.

 بهترین دقت درون جهان

دستگاه Biostation A2 از مزایای سنسور جدید OP5 سوپریما بهره می برد که درون کنار الگوریتم پیشرفته شناسایی اثر انگشت سوپریما بالاترین دقت شناسایی اثر انگشت درون دنیا را فراهم آورده هست.وسیع تر شدن ناحیه اثر انگشت به همراه نحوه جدید تعریف اثر انگشت و تکنیک های پردازشی مانند کنترل تردد انطباقی وکاهش میزان اختلال سبب شده هست که دستگاه Biostation A2 درون محیط های مختلف نرخ خطای بسیار پایینی را دارا باشد

بالا رفتن سطح امنیتی

دستگاه Biostation A2دارای تمامی ویزگی های شاخص شناسایی زنده اثر انگشت شرکت سوپریما می باشد.  ترکیب تکنولوژی الگوریتم شناسایی به همراه ویژگی های اختصاصی نوری درون دستگاه Biostation A2 امکان شناسایی اثر انگشت های تقلبی از هر جنس و نوع را به راحتی  برای این دستگاه فراهم می آورد.

قابلیت دسترس توسعه یافته

دستگاه Biostation A2 به گونه ای طراحی شده  هست که امن ترین حالت  دسترس را برای کاربر فراهم می آورد. صفحه نمایش ۵ اینچی LCd با دسترس از فناوری Ips زاویه دید گسترده های را ایجاد می کند که با دسترس از صفحه شیشه ای تقویت شده محافظت می شود وبیشترین میدان دید صفحه نمایشگر را فراهم می آورد.رابط کاربری این دستگاه الهام گرفته از اندروید می باشد و عملکرد آسان و  فهم  کاربری ساده را درون دسترس قرار می دهد.

مزیت های طراحی

یکی از مزایای طراحی دستگاه Biostation A2 طراحی شفاف قالب جلویی دستگاه می باشد که از شفافیت خاصی برخوردار هست و از جمله طراحی  منحصر به فرد این دستگاه دسترس از رنگ رز گلد درون حاشیه های کناری دستگاه می باشد که درون ترکیب رنگ با محیط اطراف جلوه خاصی را به این دستگاه می بخشد.

تطابق بسیار بالا

دستگاه Biostation A2 از دوربین ۲MP با زاویه دید بالا بهره می برد که تصاویر با کیفیت بالا از صورت افراد را دریافت می کند و از فناوری دوربین هوشمند تشخیص افراد برای ثبت تصاویر تردد افراد دسترس می کند.

دستگاه Biostation A2 همچنین قابلیت دسترس به عنوان تلفن تصویری را دارد و از ویژگی های wifie ، poe بهره مند هست واز طیف گسترده ای از کارت های RF را جهت انطباق پشتیبانی می کند.

دستگاه ساعت حضور و غیاب Suprema face Station

دستگاه حضور و غیاب FaceStation  ودستگاه کارت ساعت زنی کاملترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره هست که دارای دو دوربین تشخیص چهره می باشد. این دستگاه تنها دستگاه تشخیص چهره با اسکن سه بعدی هست. دستگاه حضور و غیاب FaceStation برای شناسایی چهره ۲۵ نقطه از صورت را جهت شناسایی دسترس می کند و تغییرات چهره را درون هنگام شناسایی مد نظر قرار می دهد. این موضوع سبب می شود که بنابراين از تغییررات چهره نظیر دسترس از عینک، تغییر آرایش ریش و صورت بدون هیچ گونه مشکلی شناسایی چهره انجام گیرد. سرعت شناسایی بسیار بالا  و امکان تعریف ۱۰ هزار کاربر از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه حضور و غیاب محصوب می شود.

صفحه نمايش لمسي تمام رنگی

دارای صفحه نمایش ۳٫۴ اینچی تمام رنگی لمسی Icon Base با محیط کاربری ساده و کاربر پسند

دارای دو عدد دوربين تشخیص چهره

دارای دو عدد دوربین تشخیص چهره با قابلیت تشخیص چهره و ثبت تصویر یک دوربین برای نور طبیعی و یک دوربین با قابلیت کار درون تاریکی مطلق    

وب سرور داخلي

امکان اتصال به دستگاه از طریق وب سرور دستگاه و اعمال تنظیمات، جابه جایی تصاویر و اطلاعات بر روی دستگاه های مختلف از طریق شبکه

سرعت بسیار بالاي شناسایی چهره

دارای دو عدد پردازنده Dual-cpu

یک پردازنده GHZ DSP 1.1 مخصوص دو دوربین تشخیص چهره و یک پردازنده ۶۶۷ Mhz جهت کارکرد عمومی دستگاه

تنوع ارتباطاتی دستگاه

تنوع ارتباطی دستگاه از طریق WLAN ، LAN ، TCP/IP ، Wiegand ، RS485 ، RS232 ، TTL I/O ، Relay ، USB (Host & Slave) ، SD card slot

تامين جريان برق از طریق شبكه (PoE)

دستگاه قابلیت تامین برق از طریق شبکه (POE : Power over Ethernet) را دارد و این موضوع سبب کاهش هزینه های سیم کشی و کابل کشی می شود

دسترس به عنوان تلفن تصويري

امکان دسترس از دستگاه به عنوان تلفن تصویری مبتنی بر شبکه و یا تلفن آنالوگ وجود دارد

حضور غیاب بیومتریک       

Access Point

دستگاه تشخیص چهره FaceStation دارای شبکه بیسیم به منظور ارتباط دستگاه با سایر سیستم های مورد نظر می باشد. شبکه های بیسیم نیاز به دسترس از Access Point را ندارند.

* این محصول بنا بر درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شود.

حضور غیاب و access control       

تلفن داخلی

تلفن داخلی به منظور ارتباط با آیفون دستگاه مورد دسترس قرار می گیرد.

* این محصول بنا بر درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شود.

Secure IO         

دستگاه SecureI/O

دستگاه Secure-IO یک مکمل امنیتی جهت ارتقای سطح امنیتی سیستم های کنترل تردد هست. این دستگاه مابین دستگاه های کنترل تردد (Biolite-net , BioStation, …) و سیستم های الکترونیکی و سیستم های باز و بست درب ها نظیر قفل های برقی, درب اتوماتیک و آلارم قرار می گیرد.

* این محصول بنا به درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شود.

biomini

سنسور اثر انگشت با پورت USB

درون سازمان ها و ارگان هایی که تعداد پرسنل زیادی دارند به منظور سهولت تعریف اثر انگشت درون دستگاه های حضور و غیاب, اثر انگشت افراد توسط سنسور اثر انگشت Biomini اسکن شده و از طریق کامپوتر و شبکه بر روی دستگاه ها قرار می گیرد.

* این محصول بنا بر درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شود.

حضور غیاب و کنترل تردد    

آداپتور ۱۲V 2.5A

آداپتور جهت تامین برق دستگاه مورد دسترس قرار می گیرد.

* این محصول بنا بر درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شود.

باطری قابل شارژ

درون هنگام قطع جریان برق ، باطری قابل شارژ تا حدود ۵ ساعت امکان دسترس از دستگاه را فراهم می کند.

* این محصول بنا بر درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شود.

کارکرد مستقل (Standalone)

درون حالت بالا دستگاه به صورت مستقل و بدون اتصال به شبکه بر روی درب نصب می شود و درون صورت دسترس از قابلیت کنترل تردد دستگاه رله برقی فرمان باز شدن را به قفل برقی, گیت ورود و خروج و .. می دهد.

به منظور انتقال اطلاعات درون این حالت دستگاه از طریق کابل شبکه (Lan / Wireless Lan) به سرور و یا کامپیوتر به صورت موقت متصل می شود و اطلاعات تردد موجود درون اين تخلیه می شود. همچنین امکان اتصال موقت دستگاه به کامپیوتر از طریق پورتهای RS232 ، RS485 ، USB و یا انتقال اطلاعات به وسیله USB Flash Memory وجود دارد.

کارکرد مستقل با امنيت مضاعف

درون حالت بالا دستگاه به صورت مستقل نصب می شود و از طریق پورت RS 485 به دستگاه Secure-IO متصل می شود و خروجی رله دستگاه Secure-IO فرمان باز و بسته شدن درب را به قفل برقی و یا گیت ورود و خروج می دهد.

به منظور انتقال اطلاعات درون این حالت دستگاه از طریق کابل شبکه LAN به سرور و یا کامپیوتر به صورت موقت متصل می شود و اطلاعات تردد موجود درون اين تخلیه می شود.

كاركرد درون شبكه بي سيم

درون حالت اشاره شده فوق دستگاه حضور و غیاب به صورت تعریف دائمی  IP درون شبکه LAN قرار می گیرد و امکان کنترل دستگاه توسط نرم افزار و اعمال تنظیمات، نرم افزار ریزی و سطح دسترسی توسط نرم افزار تحت شبکه فراهم می شود که این دسترسی ها بر پايه تاریخ و زمان صورت می گیرد.

به منظور دسترس دستگاه به عنوان کنترل تردد ، امکان اتصال خروجی رله دستگاه به قفل برقی، قفل مگنت، گیت ورود و خروج و … متصل می گردد.

درون صورت نیاز به اعمال امنیت بیشتر میتوان از دستگاه SecureI/O دسترس کرد.

دستگاه حضور و غیاب  BioStation 2

 دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد سوپریما BioStation 2 علاوه بر زیبایی ظاهر از جدیدترین تکنولوژی های شرکت سوپریما بهره مند هست . این دستگاه کارت ساعت زنی تلفیقی از پردازنده قدرتمند جدید ، سنسور نوری نسل جدید سوپریما و الگوریتم شناسایی و تطبیق بهبود یافته اثرانگشت می باشد که کارایی بی همتایی را برای این دستگاه ارائه می دهد .

دستگاه حضور و غیاب  BioStation 2 احراز هویت سریع ، را درون اختیار کاربران قرار می دهد و همچنین امکان انتقال اطلاعات درون حجم های بالا را با سرعت بالایی فراهم می کند و این موضوع مدیریت اطلاعات دستگاه را به راحتی درون اختیار کاربران قرار می دهد که برای دسترس درون نرم افزار های چند منظوره بسیار تطبیق پذیر هست

مطابقت و تاییدیه سریع

دستگاه ساعت زنی BioStation 2 به گونه ای طراحی شده هست که مطابقت و تاییدیه شناسایی افراد را با سرعت بالاِئی انجام دهد . با دسترس از سخت افزار قدرتمند و الگوریتم پیچیده شناسایی اثر انگشت این دستگاه قادر به شناسایی تا ۲۰٫۰۰۰ اثرانگشت درون ثانیه هست .

ظرفیت حافظه بسیار بالا

دستگاه حضور و غیاب کنترل تردد و حضور و غیاب سوپریما BioStation 2 ظرفیت حافظه بسیار بالایی دارد و امکان مدیریت تعداد زیادی از کاربران را دارد .

دستگاه ساعت زنی BioStation 2 امکان مدیریت تا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ نمونه اثرانگشت را دارد که این تعداد نمونه اثرانگشت حداکثر برای ۵۰۰٫۰۰۰ کاربر اخنصاص پیدا می کند که برابر با جمعیت متروهای بزرگی نظیر متروی میامی هست .

به علاوه این دستگاه BioStation 2 می تواند تا ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تردد را درون خود ذخیره کند و درون مواقع قطع شدن ارتباط دستگاه این مزیت مورد دسترس قرار می گیرد

انتقال سریع اطلاعات

سیستم BioStation 2 دارای مزیت امکان انتقال سریع داده هاست به گونه ای که انتقال اطلاعات درون این دستگاه به شکل قابل دقت ای بهبود یافته هست و امکان انتقال سریع کاربران و تردد های آنها را فراهم می کند به گونه ای که امکان انتقال اطلاعات کاربران شامل اطلاعات بیومتریک سنگین آنها با سرعت ۵۰۰۰ کاربر درون دقیقه میسر می باشد .

نسل جدید سنسور های نوری

 نسل جدید سنسورهای نوری سوپریما دسترس شده درون دستگاه BioStation 2 این دستگاه را قادر می سازد اثر انگشت های به مراتب واضح تری را درون شرایط محیطی سخت دریافت و پردازش کند .

سنسور اثرانگشت نوری جدید به کار رفته درون این دستگاه عملکرد عالی را برای دریافت اثرانگشت های خیس و خشک از خودشان می دهد ، به گونه ای که امکان دسترس از این دستگاه را درون محیط های به شدت سخت فراهم می کند

استاندارد IP65

دستگاه BioStation 2 دارای گواهی نامه IP65 می باشد که امکان دسترس از این دستگاه را درون محیط های باز فراهم می کند و امکان دسترس از دستگاه درون داخل و یا بیرون ساختمان وجود دارد

رابط کاربری چند منظوره

سیستم BioStation 2 دارای استاندارد IP/TCP هست و رابط های RS485 برای ارتباط اصلی دستگاه و سرور فراهم شده هست ، همچنین این دستگاه از USB و Wiegand پشتیبانی می کند و این رابط ها به منظور حداکثر تطبیق پذیری دستگاه ارائه شده هست .

این دستگاه دارای wifi برای نصب و راه اندازی تطبیق پذیری می باشد و ارتباط بی سیم بین دستگاه و سرور امکان پذیر می باشد .

منبع: دستگاه حضور و غیاب

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما