راه حل باز کردن تلگرام بدون فیلترشکن

باز کردن تلگرام بدون فیلترشکن

کارشناسان آی تی معتقدند با پاک کردن دیتا و بعد نسخه موجود روی گوشی و نصب جدیدترین نسخه تلگرام (درون حال حاضر نسخه ۳٫۰٫۰) باید اتصال مجدد بدون مشکل انجام شود.

این کارشناسان می گویند برای اتصال مجدد بعد از نصب دوباره، باید کد مخصوص فعال‌سازی را دریافت کنید که این کار با اتصال گوشی از طریق داده/data مسیر شود.

بازکردن تلگرام بدون فیلتر شکن

بسیاری از کاربران با این راه‌حل جواب گرفته‌اند. اگر بنابراين از انجام مراحل فوق به مشکل برخوردید، باید مشکل را از طریق اپراتور خود حل کنید. یادتان باشد خالی کردن گالری پرحجم (بدلیل کلود بیس بودن تلگرام) نیز می تواند تاثیرگذار باشد.

فیلترینگ درون دنیا چگونه هست؟

باید به این نکته اشاره کرد که فیلترینگ درون عموم کشورهای دنیا صورت میگیرد و عملی دور از مصلحت نیست. اما باید درون اعمال اين دقت نظر داشت و صراحت قانونی و تشخیص دقیق درون موضوع، لازم هست. ممنوعیت کلی و بدون دقت درون سایتهای اینترنتی هیچ ثمره ای جز نقض اين توسط شهروندان نخواهد داشت. چیزی که تا به امروز نیز مشاهده می­‌شود. درون طی این چند سال می­توان به صراحت اعلام کرد که فیلترینگ تأثیری درون دسترسی کاربران به سایت‌های ممنوعه نداشته هست.

ولي این موضوع را نباید فراموش کرد که ایران درون شرایطی خاص نسبت به فضای الکترونیکی و دنیای سایبر و منطقه قرار دارد و بعضاً به واسطه مصالح امنیتی و کشوری نیازمند اتخاذ بعضی از تدابیر می‌باشد اما باید دقت داشت که اثربخشی این تدابیر تا چه حد هست و آیا صورت دادن اعمال کلی نسبت به اموری که باید جزئی بررسی شوند، صحیح خواهد بود یا خیر.