شروط جدید علیرضا بیرانوند برای ماندن درون پرسپولیس

شرط علیرضا بیرانوند برای پرسپولیس

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس برای ماندن درون این تیم شرایط جدیدی را پیش روی مسئولان این باشگاه قرار داده هست.

علیرضا بیرانوند درون دو هفته اخیر دو مصاحبه کاملا متفاوت را انجام داده هست که درون نوع خودش عجیب هست.

او بعد از بازی تیمش با نفت تهران درون مصاحبه بعد از بازی خود اعلام کرد اصلا قصد جدایی از پرسپولیس را ندارد و ۱۰ سال دیگر قراردادش را با این تیم تمدید خواهد کرد. او همچنین مدعی شد اکر دروازه‌بانی می‌تواند با او رقابت کند به پرسپولیس بیاید. صحبت‌های دیروز بیرانوند کاملا خلاف این موضوع بود و او درون پایان بازی سرخپوشان با سایپا مدعی شد؛ با مسئولان باشگاه تراکتورسازی مذاکراتی داشته و احتمال دارد نیم فصل برای گذراندن خدمت سربازی راهی این تیم شود.

اینکه چرا بیرانوند این حرف‌ها را مطرح کرده دلیل روشنی دارد. حقیقت امر این هست که بیرانود از تمدید قرار داد ۵ ساله خود با پرسپولیس پشیمان هست و خوب می‌داند اگر بعد از جام جهانی هم قصد رفتن به تیم‌های اروپایی را داشته باشد اين وقت باشگاه پرسپولیس به مانند تابستان امسال مخالفت کرده و مبلغ سنگینی را برای رضایت‌نامه‌اش درون نظر می‌گیرند.

با دقت به اینکه پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات محروم هست، بیرانوند از فرصت دسترس کرده و مسئولان این باشگاه را تحت فشار قرار داده هست. او درون واقع از مسئولان باشگاهش خواسته بندی را درون قراردادش اضافه کنند که اگر درون آینده با پیشنهاد خارجی مواجه شد بتواند بدون دردسر راهی تیم دیگری شود درون غیر این صورت او درون نیم فصل خودش را سرباز خواهد کرد.

بیرانوند منتظر هست ببیند تصوير‌العمل طاهری و معاونش درون این مورد چه خواهد بود و او نیز بر پايه اين تصمیم بگیرد.
به هر حال اگر مسئولان باشگاه پرسپولیس خواسته بیرانوند را عملی کند او به تحصیل خود ادامه داده و خودش را درون نیم فصل سرباز نخواهد کرد.