• تاریخ : ۲ام بهمن ۱۳۹۶
 • موضوع : فارسی

ناباروری درون مردان

مردان موجوداتی هستند ذاتا خشن، دلیل این خشن بودن را میتوان درون تاریخ جستجو کرد، وقتی که مردان از قدیم الایام ( نه حالا درون عصر فمنیسم ! ) وظیفه داشتند تا کارهای سخت را انجام بدهند، درنتیجه نیاز به روحیه و جسمی خشن داشتند تا بقا بشریت حفظ شود، چون اگر این نبود و مردان با زنان یکسان بودند، دیگر هیچ خانه ای ساخته نمیشد، هیچ غذایی شکار نمیشد و تا به الان نسل بشریت به احتمال زیاد منقرض میشد ! لذا میبینیم که این ویژگی خشن بودن، ویژگی مثبتی هست و برای حفظ بقا و تکامل بشریت باید درون کنار روحیه آرام زنان قرار گیرد.

فمنیست ها و زن سالارها : « به این خروس نگاه کنید، آیا بدون اين تاج و دمش خروس می شود؟ بنابراين چرا خیال می کنید که با چیندن دم و تاج مردان میتوانید خوش بخت شوید و مطمئن هم باشید که مرداتان مرد باقی مانده هست و زندگی تان درون امنیت تمام گرم گرم شده هست ؟ »

مردان، ذاتا به دلیل همین روحیه شان به دنبال فرمانفرمایی هستند، فرمان فرمایی که به مرد درون روابط خانوادگی اش احساس قدرت بدهد، اشتباه نکنید که قدرت به معنای دیکتاتوری یا استبداد و یا حتی پدر سالاری صرف نیست ! بلکه قدرت به این معنا هست که مرد باید درون روباطش با جنس مخالف احساس کرامت و موثر بودن بکند، برای حضم این جملات باید به این مثل از یک استاد روانشناسی دانشگاه تهران ( که متاسفانه اسمشان را فراموش کرده ام ) اشاره کنم که میگفتند: « مرد باید درون خانه پادشاه و زن نخست وزیر باشد » یعنی اینکه با وجود اینکه مرد باید فقط یک مقام تشریفاتی درون درون خانه داشته باشد و اصل کار درون دست دیگری باشد اما باید کرامت و ابهت مرد درخانه حفظ شود تا این خانه به یکی از گرم ترین و زیبا ترین عواطف انسانی آراسته شود. ( ملاک از مثل نخست وزیر و پادشاه، کشورهای مشروطه ای همچون انگستان هست، بنابراين اشتباه نکنید ! )

همان طور که زنان برای شکوفایی احساسات و عواطفشان نیاز به امنیت درون روابطشان هستند، مردان نیز به فراخور طبیعتشان نیازمند، ابهت اند تا بتوانند احساساتشان را بروز دهند و به شکوفایی مطلوبی که میتواند بزرگترین تضمین های امنیتی را به زنان بدهد برساند، لذا مشاهده میکنیم که همواره اگر بخواهیم بهترین حالت را درون روابط زناشویی داشته باشید باید از معادله ( دادن احساس احترام و ابهت به مردان = گرفتن احساس امنیت و تعهد برای زنان ) دسترس کنید، سرد کنندهای زیر این معادله را برهم میزنند و نتیجه اش این میشود که مردتان، یا از شما زده شود و به شما درون خفا خیانت میکند، یا کار را برای همیشه تمام کند و شما را طلاق دهد و یا دربهترین حالت اگر آدم با اخلاق و با ایمانی باشد. با اینکه از شما متنفر هست تا آخر عمر شما را تحمل میکند و شما را از آنچه که درون روابط زناشیویی نیازمندش هستید و حقتان هست، محروم سازد.

سردکننده های جنسی مردان :

خانمهای عزیز از نحسی این ۲۰عمل بپرهیزید، زیرا عواقبش درون نهایت گریبان گیر خودتان خواهد شد ! ( از ما گفتن )

 1. زنهایی که به گونه ای رفتار میکنند که گویی از روابط جنسی و معاشقه خوششان نمی آید.
 2. زنهایی که هیچ وقت شروع کننده نیستند.
 3. زنهایی که نسبت به بدن مردها شناخت کافی ندارند.
 4. زنهایی که بار رسیدن به اوج نقطه جنسی را به مرد شان واگذار میکنند.
 5. زنهایی که درون رخت خواب مثل پلیس رفتار میکنند
 6. زنهایی که مثل جسد درون رختخواب بی حرکت و بی تصوير العمل میباشند.
 7. زن هایی که درون رختخواب زیاد حرف میزنند.
 8. زنهایی که زیاد مراقب بهداشت و زیبایی خود نیستند ( موهای زهار بلند، پاهای پشمالو، دهان بد بو، سبیل ! ، بوی عرق متعفن، لباسهای نامرتب، رژیم غذایی ناسالم، موهای بیش از حد آرایش شده و تافت خورده، فرج های بد بو !، پیه شکم، پوست ترک خورده، صورتهای ماست مالی شده و پوشیده از خروارها کرم پودر و رژ لب !، ناخن های شکسته و پوسته پوسته شده، لاک ناخن ورق شده و … )
 9. زنهایی که خودشان از ظاهر و قیافه خود خوششان نمی آید و مرتبا خودشان را پایین می آورند و تحقیر میکنند ( مسلم هست که اگر خودتان را پایین بگیرد پایین هم می آیید و اگر بالا بگیرید بالا میروید، دیگر توضیحی ندارم جز اینکه به؛ خودتان اعتماد داشته باشید و هرگز جلوی همسرتان خودتان را پایین نیاورد که اگر بکنید، خودتان کردید که لعنت بر خودتان باد ! )
 10. زنهایی که بیش از اندازه به ظاهر و قیافه خودشان حساس اند.
 11. زنهایی که دوست ندارند معاشقه دریافت کنند.
 12. زنهایی که به هنگام بوسیدن زیاد از زبانشون دسترس میکنند.
 13. زنهایی که بیش از حد جدی هستند.
 14.  زنهایی که بیش از حد به مردشان وابسته هستند.
 15. زنهای احمق و سطحی ( یا به اصطلاح ژورنالیستی زرد ! )
 16. زنهایی که فقط به وضع مالی و اقتصادی مرد اهمیت میدهند.
 17. زنهایی که با دسترس از بدن و جنسیت خود مردها را بازی میدهند.
 18. زن هایی که مدام از نامزد یا همسر قبلی شان صحبت میکنند.
 19. زن هایی که به لحاظ جنسی خود انگیخته نیستند.
 20. زن هایی که لباس زیر کهنه زشت میپوشند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما