• تاریخ : ۵ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : فارسی

دسته بندی : مد لباس,مد مانتو

این که یک مانتو باید چه خصوصیات و ویژگی هایی داشته باشد که بتوان به عنوان مانتو تابستانه از اين دسترس کرد و همچنین ایده های نو و  جدید مانتو جلو باز تابستانی از برند کوکوز موضوع این نوشته از فارسی لرنینگ هست . با ما برای دیدن مد های مانتو خنک و نخی مناسب فصل تابستان از این برند ایرانی همراه باشید.

مانتو تابستانه (۱)

مانتو تابستانه

لباس های مناسب برای پوشیدن درون تابستان

آفتاب تابستان می تواند موجب عرق شود، از دست دادن آب بدن  سبب گرمازدگی و افزایش حرارت بدن می شود. اما چه میشود کرد به هر حال مجبوریم یک لباس مناسب برای فصل تاباستان گزينش کنیم شما می توانید برخی از این مشکلات را با گزينش پوشش هوشمندانه و لباس های مناسب حل کنید و از آزار بیش از حد درون اثر گرما  را از بین ببرید.

مانتو تابستانه (۲)
مانتو تابستانه ۹۸

حدالامکان لباس های نازک و نخی بپوشید 

ولي خانم ها درون مورد پوشش بیرون از خانه معذوریت هایی دارند که نمیتوانند از لباس های نازک دسترس کنند اما درون مورد لباس های خانگی و مهمانی ها و دور همی های زنانه بهتر هست از لباس های نازک تر و خنک تر دسترس کنند که ترجیحا چند لایه نباشند .

مانتو تابستانه (۳)
مانتو تابستانه دخترانه

پارچه های پنبه ای بپوشید

پنبه عرق را از بدن شما جذب می کند و اجازه می دهد تا تبخیر شده و درون نتیجه دمای بدن شما پایین بیاید . پارچه های پنبه ای این کار را مانند یک حوله انجام می دهند ، رطوبت را به دور از پوست تان هدایت می کند و سبب جلو گیری از رشد باکتری ها و مخمر می شود. این سبب می شود پنبه پارچه ای کامل برای تابستان باشد، زیرا شما را سرد تر و خنک تر نگه می دارد و از عفونت جلوگیری می کند.

مانتو تابستانه (۴)
مانتو تابستانه ۲۰۱۸

پارچه هایی با الیاف مصنوعی نپوشید

شما باید از پوشیدن پارچه های مصنوعی تا آنجا که امکان دارد جلوگیری کنید، زیرا بر خلاف پنبه و دیگر پارچه های طبیعی، اکثر پارچه های مصنوعی تهوه ندارند و به عبارت ساده بدن شما درون اين لباس ها نفس نمی کشند. بنابراین زمانی که عرق می کنید، عرق خشک نمیشود و علاوه بر حبس کردن گرما و رطوبت درون بدن شما از خنک شدن شما جلوگیری میکند و ضمنا سبب ایجاد رشد عفونت درون حضور گرما و رطوبت میشود.

مانتو تابستانه (۵)
مانتو تابستانه شیک

لباس های شل و آزاد و جلو باز بپوشید

درون تابستان، از پوشیدن لباس های تنگ که گردش خون را محدود میکند اجتناب کنید. رگ های خونی شما درون تابستان تمایل دارند تا بدن را از طریق فرستادن حرارت به بیرون از بدن از طریق پوست خنک نگه دارند، بنابراین بهتر هست درون تابستان به جای پوشیدن لباس های جذب و تنگ گردش خون خود را محدود نکنید و به جان با پوشیدن لباس های کاملا آزاد و رها اجازه تهویه بدن به لباس بدهید . برعکس لباس های جذب و تنگ را بگذارید برای گزينش مد های پالتو وسویشرت و کاپشن زمستانی.

مانتو تابستانه (۶)

مانتو تابستانه ۲۰۱۹

پوست خود را اشعه UV بپوشانید.

تابستان مترادف لباس های نخی و خنک، لباس های جلو باز و  لباس های بدون آستین هست، اما این دقیقا لباس مناسب برای این فصل نیست. چرا که آنها پوست خود را درون معرض اشعه خورشید قرار میدهند و از پیامد های اين میتوان به مواردی از جمله آسیب های UV و خارش پوست اشاره کرد کرد. همیشه این موضوع را درون نظر بگیرید که  کرم ضد آفتاب را قبل از اینکه از خانه خارج شویم روی پوست بمالیم ، اما بسیاری از مردم این کار را انجام نمی دهند و پوست خود را آسیب پذیر کرده و درون معرض خطر قرار می دهند. گرما همچنین پوست شما را خشک می کند و سبب می شود که سفت و سخت تر  شده و با سرعت بیشتری رو به پیری و چین و چروک برود .

مانتو تابستانه (۱۰)

مانتو تابستانه بلند

گزينش رنگ های روشن تر

رنگ های روشن تر و سبک تر را برای فصل تابستان گزينش کنید . رنگ هایی مانند سفید، آبی ، صورتی ، کرمی ، زرد، بژ و رنگ های روشن دیگری نظیر آنها شما را خنک نگه می دارند؛ چرا که این رنگ ها منعکس کننده بسیاری از اشعه های خورشید درون جو هست. از سوی دیگر، پارچه های تیره برعکس لباس های روشن تمایل به جذب این اشعه ها دارند و گرمای آنها را تضعیف می کند، و شما را حتی داغتر می کند.

مانتو تابستانه (۱۳)

مانتو تابستانه حریر

به سبک بیابان نشین ها لباس بپوشید 

به پوشش خانم های بیابان نشین فکر کنید ، افرادی که درون بیابان های خاورمیانه زندگی می کنند ، لباس های شل و آزاد از جنس الیاف طبیعی  را به عنوان پوشش گزينش میکنند که از سر تا پا آنها را محافظت می کند، این لباس ها بخصوص برای محافظت از آنها از گرما گزينش میشود . گزينش این سبک لباس ها مناسب برای تابستان شما نیز هست ، شما هم میتوانید به جای شوار و پیراهن درون خانه از این سبک لباس ها دسترس کنید که هم خنک و راحت هست هم یک ایده جدید و نو برای لباس پوشیدن .

مانتو تابستانه (۱۱)

مانتو تابستانه جدید

درون ادامه این نوشته نظر شما به تماشای ۵۰ مانتوی تابستانه جلب میکنم که اغلب از مد های مانتو جلو باز و از جنس های خنک و نخی تابستانه تهیه شده اند . تصاویر این مانتو ها از برند کوکوز و از صفحه اینستاگرامی این برند جمع آوری شده هست .

مانتو تابستانه (۷)

مد مانتو تابستانه.com
googleمدل مانتوی تابستانه

ما قبلا هم مد های زیادی برای گزينش مد مانتو های خنک و نخی تابستانی با شما به اشتراک گذاشتیم . که میتوانید با کلیک روی آنها تصوير ها ی اين ها را هم از نظر بگذرانید :

مد مانتو خنک تابستانه | درون تابستان چگونه لباس بپوشیم؟

مانتو نخی | ۳۵ مد مانتو دخترانه رنگی رنگی برای تابستان

مانتو تابستانه (۸)

مانتو خنک تابستانه instagram

مانتو تابستانه (۹)
مد مانتو تابستانه

مانتو تابستانه (۱۴)

مانتو نخی تابستانی شیک 

مانتو تابستانه (۱۲)

مانتو تابستانه ۱۳۹۷
مانتو تابستانه ۱۳۹۸

مانتو تابستانه (۱۶)

مانتو تابستانی ۱۳۹۸
مانتو تابستانی ۱۳۹۹

مانتو تابستانه (۱۵)

مانتوهای تابستانه ۱۳۹۷
مانتوهای تابستانه ۱۳۹۸

مانتو تابستانه (۱۷)

مانتو تابستانی ۱۳۹۸ جدید

مانتو تابستانه (۱۸)

مانتوهای تابستانی ۱۳۹۸
مد مانتو تابستانه ۱۳۹۹

مانتو تابستانه (۱۹)

مانتو نخی تابستانه ۲۰۱۸
مانتو خنک تابستانه ۲۰۱۹

مانتو تابستانه (۲۰)

مانتو تابستانه ۲۰۱۸ جدید

مانتو تابستانه (۲۱)

مانتو تابستانی ۲۰۱۸
مانتو تابستانی ۲۰۱۹
مانتو تابستانی ۲۰۲۰

مانتو تابستانه (۲۲)

مانتو تابستانه ۹۸
مانتو تابستانه ۹۹

مانتو تابستانه (۲۳)

مانتو تابستانه ۹۸ دخترانه

مانتو تابستانه (۲۴)

مانتو ی تابستانه ۹۸ درون تهران

مانتو تابستانه (۲۵)

مانتو تابستانه ۹۸ جدید

مانتو تابستانه (۲۶)

مانتو تابستانه ۹۹ دخترانه

مانتو تابستانه (۲۷)

مانتو تابستانه ۹۹ تهرانمانتو تابستانه (۲۸) مانتو تابستانه (۲۹) مانتو تابستانه (۳۰) مانتو تابستانه (۳۱) مانتو تابستانه (۳۲) مانتو تابستانه (۳۳) مانتو تابستانه (۳۴) مانتو تابستانه (۳۵) مانتو تابستانه (۳۶) مانتو تابستانه (۳۷) مانتو تابستانه (۳۸) مانتو تابستانه (۳۹) مانتو تابستانه (۴۰) مانتو تابستانه (۴۱) مانتو تابستانه (۴۲) مانتو تابستانه (۴۳) مانتو تابستانه (۴۴) مانتو تابستانه (۴۵) مانتو تابستانه (۴۶) مانتو تابستانه (۴۷) مانتو تابستانه (۴۸) مانتو تابستانه (۴۹) مانتو تابستانه (۵۰) مانتو تابستانه (۵۱)

همچنین بخوانید 

مد مانتو خنک و نخی تابستانه | درون تابستان چگونه لباس بپوشیم ؟

ست لباس تابستانی | ۱۴ ست لباس تابستانی زنانه با شلوار سفید ۹۸

مانتو گل گلی تابستانه | ۲۰ مد مانتو ی تابستانه گلدار دخترانه جدید

مانتو کیمونو جلو باز | ۳۰ مد مانتو کیمونو جلو باز

مانتو نخی خنک | ۳۵ مد مانتو دخترانه نخی رنگی رنگی برای تابستان


Post Views:
۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما