• تاریخ : ۲۴ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : فارسی

بهترین و جدیدترین مد روسری ۲۰۱۸

مد روسری : لباس پوشیدن و آرایش کردن باید به زیبایی و جذابیت شما کمک کند؛ اساسا هدف از مد و آرایش همین هست. اما گاهی برخی از ما به‌ نحوی آرایش می‌کنیم و لباس می‌پوشیم که ما را سال‌ها مسن‌تر از سن واقعی مان نشان می‌دهد. حتی گاهی پا را فراتر نهاده و طوری درون مجالس و مهمانی‌ها حاضر می‌شویم که خنده‌دار هست یا توی ذوق می‌زند.

تمام تلاش‌مان را هم می‌کنیم تا زیبا و جوان به‌نظر برسیم و برای این هدف پول زیادی هم می‌پردازیم‌، اما نتیجه معکوس هست. بهتر هست به‌جای هزینه زیاد برای آرایش و لباس‌تان، به این بیندیشید که چند ساله هستید و چه چیزی مناسب شماست.

مد روسری

ست کردن لباسها

اگر می‌خواهید با مد روز پیش بروید به شما پیشنهاد می‌کنیم به‌دنبال گزینه‌هایی مثل چرم، الگوهای نظامی، الگوهای گلدار تیره و لباس‌هایی با برش‌های باریک‌تر مانند شلوارهای دست‌دوخت باشید. درون غیر این‌صورت باید بپذیرید لباسی که می‌خرید را چند ماه می‌توانید دسترس کنید وگرنه دِمُده به‌نظر خواهید رسید.

مد روسری

گزينش رنگ مناسب روسری

شال و روسری از ارکان جدایی ناپذیر لباس خانم ها محسوب میشود که همیشه باید مد های جدید و شیک شال و روسری را برای خود تهیه کنند ، چرا که شال و روسری به همراه مانتو ، بیشترین نگاه را به سمت خانم ها جذب میکند.

مد روسری

رنگ های مناسب برای گزينش شال و روسری به همراه مانتو بسیار زیاد هست ، اما باید به این نکته دقت کرد که اگر شما میخواهید یک روسری و یا شال طرح دار برای خود گزينش کنید ، بهتر هست اين را به همراه مانتوهای تیره رنگ بپوشید تا زیبایی شال و روسری بر روی سر شما چند برابر شود . اگر میخواهید روسری ساده بدون طرح گزينش کنید بهتر هست اين را با مانتو رنگی و یا طرح دار بپوشید تا جذابیت ست لباس های شما افزایش یابد. درون بهار و تابستان باید سعی کرد لباس های شادتر پوشید.

مد بستن روسری ساده یکی از انواع روش های پرطرفدار و محبوب درون بین خانم ها برای گره زدن روسری هست که این مد می تواند فرم زیبا و متفاوتی را به گره روسری شما بدهد.

تصوير مد روسری ۲۰۱۸

مد روسری     مد روسری

تصوير مد روسری ۹۷

مد روسری

مد روسری

مد روسری

تصوير جدیدترین مد روسری

مد روسری

مد روسری

مد روسری

تصوير بهترین مدلهای روسری

مد روسری

مد روسری

مد روسری

مد روسری دخترانه

مد روسری

مد روسری

مد روسری

مد روسری جدید

مد روسری

مد روسری

مد روسری

مد روسری

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما