• تاریخ : ۲۵ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : فارسی

happy-woman

آنچه که اغلب آقایان به دنبالش هستند، یک سری علائم و نشانه هایی اسـت که بوسیله آنها متوجه علاقمندی حقیقی طرف مقابلشان شوند…

چطور بفهميم دختري تمايل ازدواج دارد؟

شـنیدن جواب رد از طـرف یـک زن بـرای مـردان اصـلا” مسئله خوشایندی نیست. هیچ چیـز بـه انـدازه اینکه زن رویاهایتان تقاضای ازدواج شمـا را نـپـذیـرد، برایتـان گـران تـمـام نـمی شود. پـیـش خـود تـصـور می کردید که او به شما علاقه مند هست ولی احتمالا” برداشتتان از علائم علاقمندی او اشتباه بوده هست.

از نقطه نظر مردان، زنان هنگام ابراز علایق رومانتیک خود بصورتی زیرکانه و پیچیده عمل می کنند (مگراینکه طرف مقابلشان خوش تیپ و پول دار باشد آنجوری که خودشان اظهار می کنند) و اکثر آنها جوابهای ضـد و نقیضی میـ دهـند چون خودشان مطمئن نیستند که چـه چیزی درون سرشان میگذرد. بنابراین آنچه که اغلب آقایان به دنبالش هستند، یک سری علائم و نشانه هایی اسـت که بوسیله آنها متوجه علاقمندی حقیقی طرف مقابلشان شوند.

درون زیر برخـی از نـشـانه هـای کـه می تـواند نـشانه علاقمندی یک زن باشد را مشاهده می کنید:

علائم علاقه مندی اغلب زنان:

او همگام با شما هست.

ناگهان متوجه می شوید که او تمامي جا حضور دارد. او “بطور اتفاقی” هر کجا شما هستید پیدایش می شود، یا درون راه روی محل کارتان مرتب جلوی شما قدم میزند، یا “تصادفی” به شما برخورد میکند، یا درون میهمانی درون اطراف شما مانور می دهد.

آنچه که او انجام می دهد تلاش برای جلب دقت شما هست، و بـرای این اسـت که خود را درون موقعیتی قرار دهد تا شما “قدم اول” را بردارید. مسئله اینـجا اسـت کــه بـسـیـاری از مردان نسبت به این عمل زنان بی دقت هستند و به همین دلیـل بسیاری از فرصت ها را از دست میدهند. مردان مستقیم عمل می کنند، زنان غیر مستقیم. بنابرایـن اگر زنـی مکررا” شروع به قـرار گـرفـتـن سـر راه شـما نـمود، احتمال اینکه(صد درون صد نیست) او اینکار را عمدا” انـجام میدهد زیاد هست.

او حرکاتی بخصوص انجام می دهد.

لبخند می زند. سعی می کند رفتار محجوبانه تری نسبت به شما داشته باشد. دنبال نقاط مشترک با شما می گردد تا درباره اين صحبت کند. درون بحث های جدی سعی می کند دقیق حرف بزند و بدون جنجال، بحث منطقی داشته باشد.

او هیچگاه برای شما سرش شلوغ نیست.

او به بهانه های کاری، یـک شـمـاره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد. درون اسرع وقت به تلفـن یا ایـمیـل شـما جواب خواهد داد. او دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذیرفت – و اگر او درون روزی که شما تعیـین کرده اید وقت نداشت، چیزی شبیـه این خواهد اعلام کرد: “خوب، این پنجشنبه نمیتونم، اما اگر اشکال نداره بندازیم برای پنجشنبه دیگه، باشه؟ “شـمـا هـرگـز از یـک زن عـلاقـمـند چـنین جملاتی را نخواهید شنید: ” الان واقـعـا” سـرم شلوغه”، یا “بذار بینم وقت دارم”، یا “نمیدونم بتونم بیام یا نه”

او درون مورد شما کنجکاو هست.

زنی که به شما علاقمند هست دوست دارد تمامي چیزتان را بداند (تا بتواند درون این مـورد با دوستان دخترش صحبت کند). او درمورد خانواده، پیشینه، سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد. انگیزه اصلی او این اسـت کـه عـلایـق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشــتـرک بــا شما نموده و پـیـوسـتـگـی بیشتری با شما ایجاد کند- اگر از قایق سواری خوشتان نمیآید، او نیز ناگهان از این کار متنفر می شود.

او وضعیت مالی شما را می سنجد.

زن علاقمند دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر آینده خود را مورد سنجش قرار دهد. سۆالاتی مانند: “کجا زندگی میکنی؟”، “چه ماشینی داری؟” و “شغلت چیه؟” مـیتواند نشانه علاقمندی وی باشد. اگر پاسخ این سۆالات مطابق با “استانداردهای” او باشــد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او درون غباری از مه فرو خواهد رفت.

دقت: ولي پیشنهاد ما این هست که اگر دیدید دختری خیلی چشم به مال و اموال شما دوخته، اصلا وقت خود را برای چنین دختری صرف نکنید زیرا او همسر خوبی برای شما نخواهد شد بلکه درون موقع دارایی همدم پول شما خواهد بود و درون موقع تنگدستی مته ای بر اعصاب شما.

چطور بفهميم دختري تمايل ازدواج دارد؟

او درون مورد آینده صحبت می کند.

یک زن علاقمند همیشه دوست دارد درون مورد نقشه های آینده و کارهایی که می توانید با هم انجام دهید اشتیاق نشـان دهد. درون واقع او اغلب چیزی شـبـیـه ایـن می گـویـد: “وای… تـو هـم از فیلم دیدن خوشت میاد؟”

او بیقراری و بی تابی می کند.

اگر او واقعا” علاقمند باشد، دور و بر شما دستپاچه و بیقرار خواهد بود، بخصوص هنگامی که شما نتوانید متوجه علائم اشتیاق او شوید. ولي ممکن هست که ذاتا” یک شخص خجالتی نرمال باشد. اگر او فقط پیش شما بی قراری می کند، احتمالا درون سرش فکر ازدواج دارد.

او نسبت به زنان دیگر، حسادت می ورزد.

یک زن سعی می کـند از مـرد مـورد علاقه خود همانند یک عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ کند. نشانه های فوق ممکن هست لزوما” دلیل بر علاقـمـندی یک زن نـبـاشد چـون بـرخـی از زنان کلا” با دیگران حالتی دوستانه دارند اما اگر تـعـداد زیـادی از ایـن عـلائم را درون فـردی مشاهده نمودید میتوانید به خود امیدواری دهید و به دلتان صابون بزنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما