• تاریخ : ۲۰ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : فارسی

چراغ کسب و کار خود را درون فضای مجازی روشن کنید

رونق کسب و کار با ساختمون

 

وب سایت ساختمون مرجع نیازمندی های صنعت ساختمان هست که با قرار دادن محصولات، تولیدات و خدمات ساختمانی شما درون معرض دید مشتری ها، میان شما و اين ها ارتباط برقرار کرده و درون نهایت سبب افزایش قابل دقت فروش شما می شود.

درون سال های اخیر با دقت به رکود بازار مسکن، بازار تولید و عرضه اقلام ساختمانی و میزان فروش آنان نیز دچار مشکل شده و به طرز چشمگیری کاهش یافته هست. درون نتیجه این روند، بازار بیش از پیش ملتهب و رقابتی شده هست. همانطور که می‌دانید، شرایط کنونی بازار بر کسب و کارهای کوچک تاثیرات منفی بیشتری گذاشته و حتی منجر به تعطیل شدن برخی از این کسب و کارها شده هست. برای ماندن یا پیروزی درون شرایط فعلی، لازم هست بهتر از قبل درون معرض دید مشتری ها قرار بگیرید و درون میان کسب و کارهای مشابه خود، بدرخشید. آنچه به شما درون این مسیر کمک می کند، دسترس بهینه از پتانسیلی هست که هم اکنون درون دنیای فروش الکترونیکی و یا تبلیغات اینترنتی و به طور ویژه درون وبسایت ساختمون وجود دارد.

ساختمون چه کمکی به شما می کند ؟

“ساختمون” با هفت سال سابقه درون حوزه تبلیغات صنعت ساختمان، آمده هست تا ناجی شما درون این بازار رقابتی باشد. وب سایت ساختمون مختص تبلیغ انواع کالاهای ساختمانی اعم از کالاهای دکوراسیون داخلی (مانند انواع شومینه، انواع پرده و پرده کرکره، بلوک های شیشه ای و …)، انواع درب ها (مانند درب ضد سرقت یا درب های داخلی ساختمان)، انواع پنجره (مانند پنجره دوجداره یا پنجره UPVC و …)، انواع سقف (مانند سقف شیبدار، سقف عرشه فولادی یا سقف کاذب )، سیستم های نمای ساختمان (مانند نمای اسپایدر، نمای کامپوزیت و …)، انواع دیوارپوش و کفپوش (مانند لمینت، کفپوش اپوکسی و …) و سایر کالاهای ساختمانی هست.

بنرهای تبلیغاتی وب سایت ساختمون میزان بازدید بالایی دارند و به شما درون تبلیغ محصول و یا شرکت شما یاری می دهند. بنرهای تبلیغاتی ساختمون امکان لینک شدن به سایت شما، کاتالوگ محصولات و حتی صفحات مجازی را دارد.

مزایای تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی مزایای بسیاری دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هزینه تبلیغات اینترنتی نسبت به سایر تبلغات بسیار کمتر هست و درون مقابل از کارایی خوبی برخوردار هست.
  • نتایج بازخورد تبلیغات اینترنتی را می توان با ابزارهای مناسب تحلیل نمود و متناسب با اين تصوير العمل مناسبی نشان داد.
  • تبلیغات اینترنتی وابسته به زمان نبوده و درست مانند این هست که ویترین مغازه شما بیست و چهار ساعته درون معرض دید مشتری های شما قرار دارد.
  • تبلیغات اینترنتی وابسته به مکان نبوده و با این نوع تبلیغات می توانید کل جهان را با تولیدات و خدمات خود آشنا کنید. درون واقع اینترنت بازارهای هدف جدیدی را برای شما به وجود می آورد.
  • درون تبلیغات اینترنتی، مخاطبان را می توان ردیابی نمود.

و …

 

درون تبلیغات اینترنتی باید به این نکته دقت کرد که کاربران اینترنتی درون دو گروه قرار می گیرند:  ۱- گروهی که درون اینترنت به دنبال آدرس وبسایت خاصی هستند و فقط وارد آدرس مورد نظر می شوند.  ۲- گروهی که آدرس وبسایت خاصی را جستجو نمی کنند بلکه مطلب مورد نظر خود را درون موتورهای جستجو (مانند گوگل) سرچ می کنند.

درون این میان، گروه دوم از اهمیت ویژه ای برخوردارند و جامعه هدف ما محسوب می‌شوند. زیرا کاربرانی که آشنایی کافی برای دسترسی به محتوی مورد نظرشان ندارند، قطعا از  موتورهای جستجوی اینترنتی برای دستیابی به نتیجه مورد نظر دسترس می کنند. درون چنین شرایطی کاربران معمولا بر روی نتایج ارائه شده درون صفحه اول موتورهای جستجو (مانند گوگل)، کلیک می کنند. درون نتیجه دیده شدن کالا یا خدمات شما درون صفحه اول نتایج جستجو، کلید طلایی پیروزی و افزایش فروش شماست. یکی از مهم ترین ابزارهایی که با دسترس از اين می توان درون صفحه اول جستجو قرار گرفت، “سئو” هست. با سئو می توانید کلمه و عبارت مرتبط با کسب و کارتان را درون نتایج جست و جوی گوگل تا رتبه‌های اول، بالا بیاورید. با این حال، بالا آمدن کلمات کلیدی که رقابت درون اين ها زیاد هست، مستلزم صرف ۲ تا ۶ ماه زمان می باشد. این روش نیازمند نیروهای متخصص درون این حوزه هست تا از یک سو بتوانید به موقع نتیجه بگیرید و از سوی دیگر بتوانید بر روی ماندگاری نتایج خود حساب کنید.

درون این راستا ساختمون با کمک نیروهای متخصص خود و با دسترس از ابزار قدرتمند سئو، دائما درون تلاش هست تا کلیه محصولات و خدمات ساختمانی ارائه شده درون این وبسایت، درون صفحه نخست جستجوهای گوگل قرار گیرند.

 

اگر صاحب کسب و کاری درون حوزه صنعت ساختمان هستید، از ساختمون غافل نشوید چرا که با گزينش ساختمون، قطعا پیروزی درون بازار رقابت را گزينش می کنید!

 اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما